Шляхи подолання бар’єрів для працевлаштування людей з інвалідністю – головна тема дискусій учасників презентації «Працюй ВІЛЬНО»

Шляхи подолання бар’єрів для працевлаштування людей з інвалідністю – головна тема дискусій учасників презентації «Працюй ВІЛЬНО». працевлаштування, проект працюй вільно, роботодавець, тренинг, інвалідність

Шляхи подолання бар’єрів для працевлаштування людей з інвалідністю – головна тема дискусій учасників презентації «Працюй ВІЛЬНО». працевлаштування, проект працюй вільно, роботодавець, тренинг, інвалідність

18 червня 2021 року учасники презентації пілотного проекту «Працюй ВІЛЬНО» продовжили роботу на базі Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністюˮ у селі Лютіж Вишгородського району Київської області.

Саме на цьому майданчику з використанням інтерактивних технологій учасники заходу аналізували виклики сьогодення та проектували шляхи подолання бар’єрів для працевлаштування людей з інвалідністю.

«Варто зазначити, що зайнятість є однією із сфер створення рівних можливостей для осіб з інвалідністю. Розширення доступу людей з інвалідністю до працевлаштування сприятиме розвитку держави й дозволить окрім соціального досягти ще й економічного ефекту., – зазначив перший заступник Міністра соціальної політики Євген Котик.

Євген Котик у своєму виступі надав інформацію про низку заходів, спрямованих на виконання статті 27 „Праця та зайнятість” Конвенції про права осіб з інвалідністю, передбачених у Національному плані дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року.

Відбулись тренінги щодо заохочення роботодавців до створення робочих місць для працівників з інвалідністю, налагодження процесів взаємодії в колективі, в якому працюють особи з інвалідністю тощо.

У ході презентації були представлені кращі практики – кейси соціального бізнесу.

Участь у заході взяли представники Мінсоцполітики, проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні», ГО «Громадських рух «Соціальна єдність», European Business Association, Фонду соціального захисту інвалідів, Першого Спеціалізованого Тренінг – Центру HR-MASTER, кафедри соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна», СЕО ТОВ «Технології для людей», МБФ «Global Foundation» проекту “Стажування та працевлаштування нечуючих і слабочуючих людей у сфері реклами та ІТ”, КСВ ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ».

Нагадаємо, пілотний проект «Працюй ВІЛЬНО» Міністерства соціальної політики України, Громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Ради Європи започаткований у рамках Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні , націлений на допомогу людям з особливими потребами у реалізації права на працю.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*