Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю. кар’єрний радник, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю. кар’єрний радник, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Пошук роботи для людей, які не мають можливості на рівних умовах конкурувати на ринку праці, зокрема, людей з інвалідністю, є досить непростим. Яскравим прикладом працевлаштування такої особи є історія Лариси Кушнір, яка звернулася до Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості у травні цього року. Жінка мала обмеження за станом здоров’я.

Спільно з кар’єрним радником склали індивідуальний план працевлаштування, відповідно до індивідуальної програми реабілітації інваліда, та стратегію пошуку роботи з урахуванням можливостей клієнтки та результатів профілювання.

Пані Лариса виконувала всі рекомендації фахівця. Оскільки жінка мала велике бажання повернутися до активної зайнятості, вона завжди охоче відгукувалася на всі пропозиції кар’єрної радниці. Тож коли Ларисі Олександрівні запропонували пройти співбесіду на вакансію помічника вихователя у ЗДО №17 «Вишенька» Рівненської міської ради, вона одразу погодилася. До того ж пані Лариса володіла такими професійними та особистісними якостями, як відповідальність, вміння та бажання працювати з дітьми, стресостійкість, дисциплінованість, тому ідеально відповідала вимогам роботодавця. Як результат, її було успішно працевлаштовано до дошкільного навчального закладу.

Та ще складніше буває зберегти робоче місце, тому Ларисі Кушнір запропонований індивідуальний супровід після працевлаштування.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з  вакансіями.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*