Служба зайнятості «супроводжує» безробітного як до процесу працевлаштування, так і після нього

Завдяки запровадженню сучасного формату з індивідуальним підходом до обслуговування безробітного населення – кейс-менеджменту – підвищується мотивація безробітних для прискорення працевлаштування, у тому числі вразливих на ринку праці груп населення. Як приклад, працевлаштування Геннадія Івановича, який має групу інвалідності, до ТОВ «СЕРВІС ПРО» оброблювачем інформаційного матеріалу

У лютому 2018 року до Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, з метою працевлаштуватись, звернувся Геннадій Іванович. Маючи освіту за професією «взуттєвик з індивідуального пошиття взуття», чоловік багато років працював в даній галузі. Останній час, незважаючи на групу інвалідності, забезпечував себе роботою самостійно – був приватним підприємцем та займався улюбленою справою за професією. У зв’язку із суттєвими проблемами зі здоров’ям він був змушений припинити підприємницьку діяльність та тривалий час залишався безробітним.

У центрі зайнятості Геннадію Івановичу було проведено процедуру профілювання та запропоновано послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджмент.

Під час вивчення ситуації фахівець районної філії з’ясував, що поряд з суттєвими проблемами зі здоров’ям, Геннадій Іванович здійснює догляд за літньою матір’ю. Спільно з кейс-менеджером було укладено договір про здійснення соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці, що здійснюється за підходом кейс-менеджмент та розроблено індивідуальний план надання соціальних послуг.

Кейс-менеджер провів переговори з роботодавцем щодо необхідності роботи з неповним робочим тижнем та можливості надомної праці. Завдяки злагодженій та ефективній роботі фахівців служби зайнятості, Геннадій Іванович працевлаштований до ТОВ «СЕРВІС ПРО» оброблювачем інформаційного матеріалу.

До відома, основним завданням кейс-менеджменту є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до вразливих на ринку праці груп населення, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*