SOCIAL NAVIGATOR Online: конференція про бізнес, який змінює світ

SOCIAL NAVIGATOR Online: конференція про бізнес, який змінює світ. стратегія, бизнес, експерт, онлайн-конференція, соціальне підприємництво

SOCIAL NAVIGATOR Online: конференція про бізнес, який змінює світ. стратегія, бизнес, експерт, онлайн-конференція, соціальне підприємництво

Як побудувати стратегію, яка приведе соціальне підприємство до успіху? Під час відновлення роботи після карантину та економічної кризи актуальність цього питання відчувається особливо гостро. Але якою б не була ситуація, варто пам’ятати що криза не лише руйнує звичний спосіб життя, але й відкриває нові ідеї та можливості.

26 червня Українська соціальна академія збере найкращих експертів зі сфери бізнесу та соціального підприємництва на онлайн-конференції з соціального підприємництва “SOCIAL NAVIGATOR Online. Конференція про бізнес, який змінює світ”. Захід приурочений до Міжнародного дня соціального бізнесу, який відзначають 26 червня. Спеціальний гість конференції — лауреат Нобелівської премії 2016 року, засновник Грамін банку та один з перших соціальних підприємців Мохаммад Юнус.

Ми поговоримо про те, як адаптуватися до нових економічних реалій, розробити ефективну стратегію продажів та розвитку бізнесу. Також дізнаємося про нові світові тренди та практики соціального підприємництва, поспілкуємось з найбільшими світовим гравцями екосистеми соціального бізнесу, надихнемось досвідом успішних соціальних бізнесменів та спробуємо разом розробити стратегію боротьби з викликами, які постали перед всім світом.

Детальна інформація та реєстрація

Участь в конференції безкоштовна за умови реєстрації

Організатор

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.

Контакти:

38 098 248 22 64

Українська Соціальна Академія
http://social-academy.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*