Спрощено доступ особам з обмеженими можливостями до професії адвоката

Спрощено доступ особам з обмеженими можливостями до професії адвоката. адвокат, кваліфікаційний іспит, професія, пільгова умова, інвалід, person, table, indoor, man, bottle, suit, dish, drink, working, document. A man in a suit sitting at a table using a laptop

Спрощено доступ особам з обмеженими можливостями до професії адвоката. адвокат, кваліфікаційний іспит, професія, пільгова умова, інвалідРішенням Ради адвокатів України від 22.09.2017 № 201 встановлено, що інваліди І і ІІ груп, які хочуть стати адвокатами, будуть оплачувати здачу кваліфікаційних іспитів на пільгових умовах.

За складання кваліфікаційного іспиту таким категоріям осіб потрібно сплатити ½ від трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (50%), установлених законом на день подання заяви про допуск до складання кваліфікаційного іспиту.

Плата за складання кваліфікаційного іспиту сплачується на день подання заяви про допуск до складання кваліфікаційного іспиту та здійснюється в національній валюті України на банківські рахунки кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відповідного регіону (КДКА) та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (ВКДКА) двома платежами, згідно наступного розподілу:

— шляхом перерахування 80 % від встановленого розміру плати за складання кваліфікаційного іспиту на поточний рахунок відповідної КДКА;

— шляхом перерахування 20 % від встановленого розміру плати за складання кваліфікаційного іспиту на поточний рахунок ВКДКА.

Джерело: редакція журналу «Довідник кадровика»

Всеукраїнська асоціація кадровиків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*