У Черкасах розширювали можливості працевлаштування осіб з інвалідністю

У Черкасах розширювали можливості працевлаштування осіб з інвалідністю. черкаси, працевлаштування, семінар, служба зайнятості, інвалідність, indoor, person. A person standing in front of a window

У Черкасах розширювали можливості працевлаштування осіб з інвалідністю. черкаси, працевлаштування, семінар, служба зайнятості, інвалідністьНещодавно за ініціативи Черкаської районної організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» відбувся семінар для осіб з інвалідністю.

У роботі семінару взяли участь представники Черкаської районної філії обласного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації, Черкаського районного центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради та місцевих громадських осередків організацій інвалідів.

Одне із питань, яке розглядалося на засіданні – трудова реабілітація осіб з інвалідністю. Під час обговорення учасники отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю з метою розширення можливостей їх працевлаштування.

Заступник директора районної філії Вікторія Огіренко під час виступу зазначила:

«Служба зайнятості всіляко сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю. Якщо людина відчуває свій трудовий потенціал і хоче його реалізувати – інвалідність не є перешкодою. Щороку в середньому більше 10 осіб з числа людей з інвалідністю проходять професійне навчання за направленням філії, близько 30 осіб – працевлаштовуються. Ми маємо приклади, коли інвалідність не стала на заваді для започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості».

Учасники заходу висловили одностайну думку про важливість співпраці соціальних інститутів між собою задля досягнення ефективності у наданні послуг особам з вадами здоров’я. Об’єднані зусилля сприятимуть реалізації заходів, спрямованих на повернення цієї категорії населення до повноцінного життя.

За інформацією Черкаської районної філії ОЦЗ

Економіка Сьогодення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*