У Долинській громадяни з інвалідністю будували стратегії пошуку роботи

У Долинській громадяни з інвалідністю будували стратегії пошуку роботи. долинська, безробітний, тренинг, центр зайнятості, інвалідність

У Долинській громадяни з інвалідністю будували стратегії пошуку роботи. долинська, безробітний, тренинг, центр зайнятості, інвалідність

Як знайти роботу? Які сучасні технології пошуку роботи існують? – на ці та інші питання шукали відповіді безробітні з числа громадян з інвалідністю під час тренінгу, що відбувся у Долинській районній філії обласного центру зайнятості у рамках Дня відкритих дверей.

«Сучасний ринок праці, вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основна мета спеціалістів центру зайнятості – допомогти кожному учаснику тренінгу оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи в найкоротші терміни», – розпочинаючи семінар сказала Світлана Щербіна, фахівчиня районної філії обласного центру зайнятості.

Продовжуючи С. Щербіна зазначила, що одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання про те, які є джерела вакансій та як правильно їх використовувати. «Шукачі роботи мають достатньо джерел для пошуку роботи і повинні опрацьовувати декілька варіантів потенційного працевлаштування. Завдання ж фахівців служби зайнятості – розширити уявлення безробітних про джерела вакансій для щоденного опрацювання пропозицій вільних робочих місць», – наголосила фахівець центру зайнятості.

Учасники тренінгу, за допомогою інтерактивної вправи «Похвали себе» отримали можливість оцінити свої можливості, проаналізувати свої знання, вміння та навички. Активно обговорювали професійні плани, визначали шляхи їх реалізації та вчилися будувати власну стратегію пошуку роботи. З метою підвищення самооцінки, учасникам семінару була запропонована вправа «Комплімент», під час якої вони на широкий загал говорили про свої позитивні якості. Проте, було виголошено також і чимало проблем, які доводиться долати людям з інвалідністю: упереджене ставлення роботодавців до цієї категорії населення і реальні проблеми зі здоров’ям. Інформація, як вирішити ці питання, також обговорювалася на заході.

За словами учасників заходу, отримані під час заходу практичні поради та знання допоможуть їм знайти своє місце праці, презентувати себе роботодавцю, аби він максимально створив повне уявлення про кандидата і його відповідність оголошеній вакансії.

Також у заході взяли участь фахівці управління соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації та відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, які надавали відповіді присутнім щодо можливості проходження санаторно-курортного лікування, пенсійного забезпечення та інші питання соціального захисту громадян з інвалідністю.

У Долинській громадяни з інвалідністю будували стратегії пошуку роботи. долинська, безробітний, тренинг, центр зайнятості, інвалідність

Світлана Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*