У Києві молодь з синдромом Дауна працюватиме в кафе

У Києві молодь з синдромом Дауна працюватиме в кафе. київ, кафе, працевлаштування, синдром дауна, інвалідність

У Києві молодь з синдромом Дауна працюватиме в кафе. київ, кафе, працевлаштування, синдром дауна, інвалідність

На базі столичної спеціальної школи-інтернату №26 відбудеться відкриття соціального дитячого кафе “Bonne journée”, повідомляє SOCPORTAL.INFO.

Особливістю цього закладу є те, що в ньому під час навчання стажуватимуться і працюватимуть підлітки з синдромом Дауна – вони на практиці закріплюватимуть теоретичні знання та відпрацьовуватимуть професійні навички. Усе задля того, щоб у майбутньому мати змогу працювати в закладах такого типу.

Тож соціальне кафе – це практичний майданчик для людей із інвалідністю, що направлений на працевлаштування, соціальну і трудову адаптацію молоді з порушенням інтелектуального розвитку після школи, – йдеться в повідомленні.

Фахівці розповідають, що для того, щоб люди з особливостями інтелектуального розвитку мали змогу працювати – необхідно створити певні умови праці. Це скорочений режим дня, певні функції, які вони можуть виконувати, створення також прийнятних умов і для працівника, і для роботодавця.

За кордоном люди з синдромом Дауна працюють у сфері обслуговування, ретейлі, у закладах громадського харчування, в торгівельних залах, у сфері ландшафтного дизайну, з дітьми та літніми людьми, у сільському господарстві (де порівняно легка праця) та з тваринами (наприклад у притулках).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*