У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, служба зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, clothing, indoor, man, footwear, woman, people, computer, group, laptop. A group of people in a room

У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, служба зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю. Так, зокрема, регулярно проводяться ярмарки вакансій – заходи, що дають можливість поєднати інтереси і роботодавців, і шукачів роботи.

Нещодавно Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості було організовано та проведено ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Участь у ярмарку вакансій узяли 14 підприємств, що мають потребу в працівниках, серед них: ПАТ «КШФ “Зорянка», Інгульська шахта ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ПрАТ «Кіровоградобленерго», Кропивницьке УВП УТОГ, підприємство «Обласний центр трудової і соцреабілітації інвалідів» та соціальні партнери: Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради та Кіровоградське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Ярмарок вакансій відвідали 53 шукача роботи. Під час заходу учасники отримали інформацію про наявність вакантних посад на підприємствах, умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу, наявність соціального пакету тощо.

За результатами проведеного заходу 12 шукачів роботи виявили зацікавленість та бажання ознайомитися з робочим місцем і отримали направлення для подальшого можливого працевлаштування.

Світлана Печенюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*