У місті Знам’янка провели для громадян з інвалідністю ярмарок вакансій

У місті Знам’янка провели для громадян з інвалідністю ярмарок вакансій. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, wall, table, indoor, person, clothing, furniture, desk, people, woman, human face. A group of people sitting at a table

У місті Знам’янка провели для громадян з інвалідністю ярмарок вакансій. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

14 листопада фахівці Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості провели для громадян з інвалідністю ярмарок вакансій. Представники роботодавців Знам’янщини, а саме: Локомотивне депо, станція Знам’янка, ПАТ «Укрпошта», центр механізації колійних робіт, ТОВ «Літ» пропонували для громадян з інвалідністю наступні вакансії: прибиральник службових приміщень, слюсар-сантехнік, слюсар з ремонту рухомого складу, інженер з охорони праці, начальник поштового відділення, оператори поштового зв’язку, підсобних робітників, операторів котельні та ін.

Відвідувачі ярмарку, більше 25 осіб, виявили велику зацікавленість щодо можливого працевлаштування. Безробітні задавали чимало питань стосовно вакансій на цих підприємствах, умовах праці, соціальних гарантій та ін. Зазначалося, що працевлаштування на підприємствах здійснюється з використанням колективного договору та підписання контракту з особою, яка працевлаштується. Зазначеними документами передбачені спеціальні умови для праці громадян з інвалідністю (можливе скорочення робочого дня чи робочого тижня, якщо це рекомендовано МСЕК).

Увагу відвідувачів ярмарку було привернуто не тільки до наявних вакансій, але й можливостях набуття професії чи спеціальності у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів, зокрема за професіями: бджоляр, швачка, вишивальниця, автослюсар, взуттьовик та перукар–модельєр.

За результатами ярмарку одній особі видано направлення на працевлаштування на ПАТ «Укрпошта», дві особи направленні в Локомотивне депо та ТОВ «Літ» для ознайомлення з умовами праці та режимом роботи.

Маємо надію, що проведений захід, певною мірою, сприятиме підвищенню конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці та мотивації їх до трудової діяльності.

В.Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського ОЦЗ

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*