У Нікополі молоді з інвалідністю розказали про можливості працевлаштування

У Нікополі молоді з інвалідністю розказали про можливості працевлаштування. никополь, працевлаштування, семінар, суспільство, інвалідність, person, indoor, wall, ceiling, computer, human face, whiteboard, clothing, group, people. A group of people in a room

У Нікополі молоді з інвалідністю розказали про можливості працевлаштування. никополь, працевлаштування, семінар, суспільство, інвалідність

31 липня у Нікополі пройшов семінар для людей з обмеженими можливостями в рамках проекту «Працевлаштування молоді з інвалідністю як важливий засіб реалізації їх права на працю». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Ірини Лось, яка є співробітником ГО НЦДСПР “Відкриті двері”.

Саме організація «Відкриті двері» за підтримки “The BEARR TRUST” провела даний семінар.

Тема семінару: «Рівність права на працю людей з обмеженими можливостями». Захід відбувся у співпраці з Нікопольським територіальним центром соціального обслуговування, Відділом сім’ї молоді та позашкільної освіти управління гуманітарної політики та Нікопольською міською громадською спортивно-оздоровчою організацією інвалідів “АКВА”, керівник якої, Антон Сєров виступив з промовою та визнав актуальність даної теми.

Керівник «Центру правової допомоги» ГО «НЦДСПР «Відкриті двері» Ірина Лось у своєму виступі зупинилася на міжнародних стандартах працевлаштування осіб з обмеженими можливостями. Також розповіла, що робота дає можливість підвищити добробут, досягти матеріальної незалежності. Вона розширює можливості спілкування з цікавими людьми, реалізації особистістю своїх професійних здібностей і талантів, сприяє подоланню соціальної ізоляції, придбання кар’єрну перспективу, формування почуття власної корисності в суспільстві.

Тетяна Половинцева розповіла про національні стандарти та конституційні гарантії щодо створення потрібних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями та інтересами осіб з обмеженими можливостями.

Під час семінару надалася покрокова інструкція в реалізації права на працю, кожен учасник отримав інформаційні буклети розроблені «Центром правової допомоги» ГО «НЦДСПР «Відкриті двері», де зазначені правові норми та державні гарантії, які мають особи з обмеженими можливостями.

По закінченню семінару, учасники змогли задати питання, на які отримали відповіді від фахівців. Спілкування відбувалося в дружній атмосфері та супроводжувалося куштуванням смаколиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*