Успішність приходить до тих, хто створює можливості сам

Успішність приходить до тих, хто створює можливості сам. грант, родина скибенко, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, floor, indoor, person, wall, clothing, smile, woman, human face. A group of people standing in a room

Успішність приходить до тих, хто створює можливості сам. грант, родина скибенко, центр зайнятості, інвалід, інвалідністьРодина Скибенко – «внутрішньо переміщена родина», яка переїхала до селища Ялта Мангушського району з міста Димитрів у 2014 році. Голова сім’ї має інвалідність. Протягом довгого часу подружжя шукало джерело стабільного заробітку. Чоловік, Олександр Скибенко, перебував на обліку у Мангушському районному центрі зайнятості.

За сприяння фахівців центру зайнятості молоді люди зареєструвалися на сайті Асамблеї інвалідів, яка на той час проводила конкурс міні-грантів для надання можливості людям з інвалідністю реалізувати свої бізнес-ідеї.

Разом подружжя отримало грант на започаткування власного бізнесу, і з 19 липня 2016 року по теперішній час успішно розвивають справу свого життя: дружина займається вирощуванням часнику та інших овочів, а чоловік – виробництвом та продажем ліжок і виробленням паливних брикетів.

Ініціативні молоді люди не зупинилися на досягнутому. Зіткнувшись із труднощами соціально-економічного та суспільно-побутового характеру, маючи надзвичайний запал, енергію та ентузіазм у вирішенні будь-яких проблем, вони вирішили заснувати громадську організацію «Маю право на майбутнє». Метою установи є задоволення і захист законних соціально-економічних, творчих, вікових, гендерних, національно-культурних, духовних та інших конституційних прав та інтересів громадян України.

У травні 2017 року Тетяна та Олександр успішно пройшли тренінг на тему «Розвиток навичок підприємницької діяльності» для внутрішньо переміщених осіб за програмою ПРООН. За подальшою консультацією подружжя звернулося у Консалтинговий простір до фахівців Мангушського центру зайнятості, де отримало інформацію та інструкції про заснування громадських організацій, в тому числі неприбуткових, та можливості отримання грантів на започаткування, відновлення і підтримку малого та середнього бізнесу.

Чоловіка та жінку зацікавили проект «Український донецький куркуль», програма «Допомога для відновлення та розвитку самозайнятості» Чеської неурядової організації «Людина в біді» та конкурс грантів для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей від ПРООН. Не втрачаючи часу, сім’я розпочала підготовку до участі у вищезазначених грантових проектах.

На даний час подружжя Скибенко планує допомогти відновити грецький етнічний музей, відновити якісне освітлення вулиць селища та придбати окремі види спортивного спорядження для шкільного спортивного залу у селі Ялта.

Успіх родини Скибенко забезпечує спільна наполегливість, працелюбність та невгамовна жага перемоги.

Мангушський районний центр зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*