В Заводському районному центрі зайнятості запрацював клуб «ADAPT-PROFI» для дітей-інвалідів

В Заводському районному центрі зайнятості запрацював клуб «ADAPT-PROFI» для дітей-інвалідів. миколаїв, адаптація, клуб adapt-profi, професія, центр зайнятості, person, indoor, classroom, group, computer, human face, clothing, laptop, whiteboard, school. A group of people sitting at a table

В Заводському районному центрі зайнятості запрацював клуб «ADAPT-PROFI» для дітей-інвалідів. миколаїв, адаптація, клуб adapt-profi, професія, центр зайнятості

Миколаїв. Зорієнтувати старшокласників на правильний професійний вибір, розширити уявлення про ті чи інші професії та їх актуальність на ринку праці. З такою метою в Заводському районному центрі зайнятості створили клуб «ADAPT-PROFI» для дітей-інвалідів.

«Участь в роботі клубу принесе дітям не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й надасть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього. За допомогою фахівців центру зайнятості діти отримають максимум корисної інформації, що допоможе не помилитися у важливому професійному виборі та приведе до легкої адаптації дітей-інвалідів у світі професій», – відзначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Завдяки заняттям в клубі діти зможуть не лише отримати корисну інформацію стосовно вибору професії, але й пройти профдіагностичне тестування з метою виявлення нахилів до певного типу професії, з урахуванням психологічних схильностей, особливостей стану здоров’я, дізнатися про навчальні заклади Миколаївської області, в яких можливе проведення навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Засідання клубу відбуваються на базі Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру з учнями 8-9 класів. На зустрічах говорять про професії, які приваблюють дітей сьогодні, про те чому вони їх обрали. Презентують послуги служби зайнятості, розповідають про актуальні на ринку праці професії, про те як уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутнього професійного шляху.

«Я завжди хотіла стати кухарем, але дізнавшись про формулу вибору професії та можливість тестування хочу переглянути свій вибір, щоб не помилитися у своїх планах», – відзначила Аліна, учениця 9 класу.

Планується, що в рамках роботи клубу відбуватиметься поетапне збільшення поінформованості дітей про різноманітний світ професій, правила орієнтування в ньому та вибору однієї своєї підходящої професії, яка принесе користь і задоволення в майбутньому.

В Заводському районному центрі зайнятості запрацював клуб «ADAPT-PROFI» для дітей-інвалідів. миколаїв, адаптація, клуб adapt-profi, професія, центр зайнятості

За матеріалами Заводського РЦЗ

Миколаївський регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*