Як у Петровому допомогли працевлаштуватися молодому безробітному з вадами здоров’я

Як у Петровому допомогли працевлаштуватися молодому безробітному з вадами здоров’я. едуард славін, вакансія, охоронник, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, computer, computer monitor, desk, electronics, laptop, office, working, display. A man sitting at a desk in front of a computer

Як у Петровому допомогли працевлаштуватися молодому безробітному з вадами здоров’я. едуард славін, вакансія, охоронник, центр зайнятості, інвалідність

Едуард Славін, маючи групу інвалідності, після пошуків роботи самотужки, за сприянням у вирішенні питання власного працевлаштування звернувся до Петрівської районної філії обласного центру зайнятості. Не зважаючи на юний вік та відсутність досвіду роботи, він був рішуче налаштований.

«Спочатку шукав роботу, але такої, як хотілося, не траплялось, Прагнув реалізувати свої знання, отримані у Криворізькому професійному ліцеї. За фахом я – електрогазозварювальник. Проте за станом здоров´я не можу працювати. Тому я хочу мати будь-яку роботу відповідно до своїх можливостей»,– розповів Едуард.

Враховуючи рекомендації МСЕК та індивідуальну програму реабілітації, а також на підставі проведеного профілювання, фахівці районної філії розробили для Едуарда відповідний план заходів з метою прискорення його працевлаштування.

Юнак чітко виконував рекомендації фахівців. Його наполегливість та сильне бажання бути корисним, зробили свою справу. Проаналізувавши наявні вакансії, фахівець з питань зайнятості запропонувала йому посаду охоронника у СФГ «Роксолана». Едуард звісно не очікував такого швидкого результату, адже пройшло лише дев´ять днів з моменту звернення.

Відвідавши фермерське господарство Едуард пройшов співбесіду, під час якої дізнався про умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати і, майже одразу погодився на працевлаштування. Наразі юнак працює на підприємстві, роботою та колективом задоволений.

У день видачі направлення на працевлаштування Едуард висловив своєму консультанту щиру вдячність за шанобливе ставлення до себе і, що головне, за професіоналізм у допомозі при працевлаштуванні.

М. Гавеля, провідний фахівець з питань зайнятості Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*