За минулий рік Придніпровська магістраль працевлаштувала у себе 38 осіб з інвалідністю

За минулий рік Придніпровська магістраль працевлаштувала у себе 38 осіб з інвалідністю. придніпровська залізниця, працевлаштування, робота, інвалід, інвалідність, person, man, clothing, computer. A man with a bicycle in front of a laptop

У 2016 році у структурні підрозділи Придніпровської залізниці працевлаштувалися 38 осіб з інвалідністю.

На магістралі знайшли вільні робочі місця для кожного із цих людей, де вони зможуть реалізувати свої знання та досвід і повноцінно виконувати службові обов’язки. Зокрема, їм запропоновано посади інженерів, майстрів, диспетчерів автомобільного транспорту, табельників, техніків, слюсарів, сторожів, прибиральників території, тощо.

Загалом у 43-тисячному штаті Придніпровської магістралі майже тисячу (984 осіб) становлять люди з особливими потребами. Для залучення таких працівників до роботи у структурних підрозділах залізниці у місцевій пресі постійно розміщуються оголошення про прийом або ж люди з інвалідністю самостійно звертаються у кадрову службу магістралі в пошуках роботи.

Нагадаємо, що працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями на підприємствах, в установах та організаціях регламентується вимогами Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Придніпровська залізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*