«Зайнятість – синонім затребуваності!»

«Зайнятість – синонім затребуваності!». безробітна, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

«Зайнятість – синонім затребуваності!». безробітна, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Так вважає Тетяна, яка, будучи особою з інвалідністю, наполегливо шукала можливість реалізувати свій професійний потенціал – і знайшла його за підтримки фахівців Павлоградського міськрайонного центру зайнятості

У лютому 2021 року до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася місцева мешканка Тетяна.

Як виявилося, жінка тривалий час працювала кухонним робітником, але через інвалідність та проблеми із здоров’ям була вимушена звільнитися. Спілкуючись із безробітною, кар’єрна радниця відчула, що клієнтка прагнула якнайшвидше відновити трудову діяльність.

Відповідно до рекомендації МСЕК та професійних умінь і навичок клієнтки фахівчиня склала для пані Тетяни індивідуальний план працевлаштування і допомогла написати ефективне резюме. Також жінка займалася самостійним пошуком роботи: працювала із додатковими джерелами пошуку вакансій, розмістила резюме на сайтах та проходила співбесіди із роботодавцями.

За рекомендацією кар’єрної радниці Тетяна відвідувала семінари з техніки пошуку роботи та індивідуальні профконсультації.

Результатом спільних зусиль безробітної та фахівців Центру стало працевлаштування жінки на посаду кур’єра до філії «Центральна збагачувальна фабрика Павлоградська» ПАТ ДТЕК Павлоград.

«Для мене, як людини з інвалідністю, зайнятість – синонім затребуваності. Тому я дуже вдячна службі зайнятості за сприяння у працевлаштуванні і раджу іншим звертатися до професіоналів», – каже пані Тетяна.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*