На Буковині обговорено проблемні питання соціальної реабілітації дітей-інвалідів

1 30 4 history2 2. дітей-інвалідів, реабілітації

  1 30 4 history2 126 березня з ініціативи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» відбувся семінар на тему «Соціальна реабілітація дітей-інвалідів Чернівецької області».

Участь у заході взяли директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Верига, директор ТОВ «Центр Акмеа» м. Київ Наталія Гришина, лікар-реабілітолог комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Олександр Агранов, лікарі-неврологи, представники реабілітаційних установ області, районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Захід проведено з метою координації та об’єднання зусиль для забезпечення виконання державної програми реабілітації дітей-інвалідів.

Так, фахівці Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» ознайомили учасників семінару з напрямами роботи установи, а також презентували власні методичні розробки щодо організації соціальної реабілітації дітей з особливими потребами.

Відтак обговорено механізми оформлення індивідуальних програм реабілітації та направлень на реабілітацію дітей-інвалідів, а також шляхи удосконалення організації соціальної реабілітації дітей відповідної категорії.

Насамкінець розглянуто питання про координацію роботи районних управлінь соціального захисту та лікувально-консультативних комісій щодо забезпечення контролю за виконанням індивідуальних програм реабілітації дітей-інвалідів та залучення до реабілітації дітей-інвалідів, які не використовують відповідне гарантоване державою право.

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*