Безбар’єрний простір для дітей та молоді з інвалідністю з’явився у Мамаївській громаді (ФОТО)

Безбар’єрний простір для дітей та молоді з інвалідністю з’явився у Мамаївській громаді (ФОТО). лужани, центр комплексної реабілітації допомога життю, кафе, простір, інвалідність

Безбар’єрний простір для дітей та молоді з інвалідністю з’явився у Мамаївській громаді. лужани, центр комплексної реабілітації допомога життю, кафе, простір, інвалідність

Безбар’єрний простір для дітей та молоді з інвалідністю з’явився у Мамаївській громаді. Центр комплексної реабілітації «Допомога життю» відкрили в Лужанах при офісі громадської організації «Мрії особливих дітей».

У Центрі передбачено комунікативну кімнату, де фахівці проводитимуть психологічні тренінги для дітей та осіб з обмеженими можливостями, різні майстер-класи, гуртки.

Крім того, розпочало свою роботу соціальне кафе де особливі дітки зможуть працювати, демонструвати свої навики та можливості.

У майбутньому такий простір повноцінно запрацює, як реабілітаційний центр для мобільних та маломобільних верств населенням, де надаватимуть соціальну, психологічну, медичну, психолого-педагогічну, професійну, фізичну, фізкультурно-спортивну та трудову реабілітацію, молоді люди зможуть опанувати різні професії.

Простір вдалося відкрити завдяки німецьким партнерам – організації Frühförderung KF Lebenshilfe Ostallgäu округу Швабія.

Пресслужба обласної ради

Чернівецька обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*