Для міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” придбали спеціалізований мікроавтобус (ФОТО)

Для міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” придбали спеціалізований мікроавтобус (ФОТО). «цветик-семицветик», миколаїв, центр комплексної реабілітації, мікроавтобус, інвалідність

Для міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” придбали спеціалізований мікроавтобус. «цветик-семицветик», миколаїв, центр комплексної реабілітації, мікроавтобус, інвалідність

Миколаїв. Для міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” придбали спеціалізований мікроавтобус. 24 грудня у центрі з робочим візитом побували секретар міськради Дмитро Фалько, заступник міського голови Анатолій Петров, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, керівник міського територіального центру соціального обслуговування Сергій Бондаренко, депутатка міськради Вікторія Переверьзєва. Представники міської влади оглянули новопридбаний транспорт та поспілкувалися з колективом закладу.

Як розповів директор “Цветика-Семицветика” Роман Крайнік, поява спеціалізованого автомобіля – вкрай бажана подія як для вихованців, так і для працівників.

У нас є діти на візках і звичайними, не обладнаними автівками перевозити їх було складно. Тим паче, наявна техніка вже морально і фізично застаріла. Тепер вихованці закладу без перешкод зможуть діставатися з дому на реабілітацію та заняття. Тут передбачено 10 пасажирських місць та 2 місця для візків із кріпленнями та пасками безпеки – зазначив він.

Транспорт, призначений для перевезення пасажирів на візках, оснащений підйомником та спеціальним кріпленням (виробництва Німеччини). Сучасну техніку придбали коштом бюджету громади Миколаєва. Міська рада виділила понад 1,5 млн грн, щоб підвезення дітей було безпечним та зручним. Автомобіль працюватиме в Корабельному районі, відділення центру там відвідують 53 дитини.

Загалом у структурних підрозділах департаменту праці та соціального захисту населення вже 4 таких автомобілі. За словами керівника департаменту Сергія Василенка, три з них знаходяться в підпорядкуванні міського територіального центру соціального обслуговування.

Секретар міської ради Дмитро Фалько підкреслив, що сфера соціального захисту – один з найважливіших напрямків діяльності депутатського корпусу та виконавчих органів міськради.

Сьогодні ми бачимо приклад тої роботи, що проводиться в місті для незахищених верств населення, людей, які потребують нашої турботи та піклування. Сподіваюся, наступного року нам вдасться придбати ще один такий мікроавтобус та закрити потреби центру реабілітації дітей, – підсумував він.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Миколаївська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*