Дружківський дитячий будинок-інтернат: про життя, реабілітацію та творчість (ВІДЕО)

Дружківський дитячий будинок-інтернат: про життя, реабілітацію та творчість (ВІДЕО). дружківка, адаптація, будинок-інтернат, суспільство, інвалідність

Дружківський дитячий будинок-інтернат: про життя, реабілітацію та творчість. дружківка, адаптація, будинок-інтернат, суспільство, інвалідність

Понад двісті дітей з інвалідністю навчаються та проходять реабілітацію у Дружківському дитячому будинку-інтернаті.

У сучасному закладі є все необхідне, щоб діти з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку та психічними розладами максимально адаптувалися до життя у суспільстві.

Вихованці дитбудинку беруть участь та перемагають у проєктах «Ліги сміху», різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях. До кожного з них вихователі шукають індивідуальний підхід, щоб діти отримували задоволення від творчості, вірили у свої сили. Акцент робиться і на адаптивному навчанні, і на розвитку звичайних побутових навичок: діти мають можливість навчитися готувати, шити, доглядати за рослинами.

Велику увагу тут приділяють фізичній реабілітації. Коштом обласного бюджету для дитбудинку раніше було придбане важливе обладнання: ортопедична бігова доріжка, кабінет акватерапії для дітей з ДЦП, сухий басейн з кульками тощо.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко 19 грудня передав вихованцям Дружківського дитячого будинку-інтернату автобус, виготовлений за індивідуальним замовленням та оснащений гідравлічним ліфтом для зручного користування особами з інвалідністю.

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*