Речник Міністерства у справах ветеранів Михайло Дамаскін розповів, що на Іграх Нескорених панує чудова й дружня атмосфера, українська команда отримує тільки задоволення від змагань
Про це він розповів в етері Еспресо.
“Нашим хлопцям та дівчатам подобається все. Вони дійсно отримують задоволення від участі в Іграх Нескорених. Оскільки йдеться не про спорт високих досягнень в першу чергу, а про фізичну та психологічну реабілітацію. До того ж ми можемо перейняти майже всі види спорту в Іграх Нескорених і проводити їх локально в Україні, лише крім тих, які ми не маємо можливості проводити. Хотілось би звісно відзначити, дух змагань все ж присутній на Іграх Нескорених. Бо все ж це спортивні змагання і там є призові місця”, – розповів Дамаскін.
За словами Михайла Дамаскіна, серед команд на Іграх Нескорених немає жодної ворожості, учасники веселяться й насолоджуються форматом змагань.
“На Іграх Нескорених панує чудова атмосфера, тут немає ворожості. Навіть той факт, що у змішаних командах можуть бути українці, дуже добре сприймається. Наші хлопці та дівчата просто веселяться й отримують задоволення від цих змагань. Жодних ворожостей, або чогось подібного тут немає”, – додав він.
Віталій Бесараб
