Ірина Гримак зустрілася із спортсменами Національної паралімпійської збірної, а також колективом і пацієнтами Західного реабілітаційно-спортивного центру

Ірина Гримак зустрілася із спортсменами Національної паралімпійської збірної, а також колективом і пацієнтами Західного реабілітаційно-спортивного центру. ірина гримак, західний реабілітаційно-спортивний центр, підготовка, спортсмен, інвалідність

Ірина Гримак зустрілася із спортсменами Національної паралімпійської збірної, а також колективом і пацієнтами Західного реабілітаційно-спортивного центру. ірина гримак, західний реабілітаційно-спортивний центр, підготовка, спортсмен, інвалідність

27 жовтня голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвідала Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, що на Самбірщині.

16 років центр є унікальною базою олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки українських спортсменів.

Тут ще з 2014 року проводять реабілітацію воїнів АТО/ООС з інвалідністю. Сотні героїв, які постраждали, захищаючи Батьківщину, отримали в центрі відповідну соціальну підтримку та реабілітацію.

Цього року, з часу повномасштабного вторгнення, сотні українців з постраждалих регіонів отримали тут прихисток та допомогу, в тому числі сім`ї паралімпійців і їх тренерів, домівки й квартири яких зруйновані бомбами та ракетними ударами з боку російських агресорів.

Голова обласної ради спільно з благодійниками з ГО Стронг Лайф та Галнафтогаз привезла для спортсменів та внутрішньо переміщених осіб гуманітарну допомогу від німецьких партнерів, а саме – візки, спеціалізовані велосипеди, харчові баки для зберігання води, дитячий і дорослий одяг, продукти, спортивне харчування та енергетики.

«Сьогодні в Україну повірив увесь світ, а українці вірять у своїх захисників, які воюють на фронті та виборюють нашу перемогу.

Кожен з нас також має свій фронт для підтримки та допомоги нашій країні, зокрема наші спортсмени роблять свій вклад, прославляючи державу в усіх куточках світу.

Ми пишаємося, ми гордимося вами і бажаємо здобувати нові вершини, долати перепони та йти тільки вперед.

Україна у майбутньому обов’язково стане передовим гравцем в економічній та гуманітарній сферах у світі, а спортсмени – кращими на міжнародній арені. Ми змінюємося, переглядаємо свої цінності та стереотипи, щодня долаємо усі перешкоди на нашому шляху до європейського майбутнього.

Маємо здолати ворога і відбудувати свою країну, маємо триматися разом і працювати на нашу перемогу», – зазначила Ірина Гримак.

Відтак Ірина Гримак відзначила Почесними нагородами Львівської обласної ради Героя України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, президента Національного комітету спорту інвалідів України, активного громадського діяча Валерія Сушкевича, керівництво та кращих працівників центру.

Зі свого боку Валерій Сушкевич подякував за увагу і підтримку центру та зазначив, що він став справжньою домівкою для українців з багатьох регіонів України. «Починаючи з 2014 року понад 600 людей стали на ноги завдяки реабілітації у центрі та змогли повернутися до нормального життя. Чимало бійців, яким вдалося відновитися, повернулися на фронт та захищають Україну.

З перших днів вторгнення завдяки зусиллям працівників центру тут розміщалось понад 1000 українців, це і діти, і вагітні жінки, і люди похилого віку, люди з інвалідністю, в тому числі які пересуваються на кріслах колісних та тотально незрячі», – зауважив Валерій Сушкевич.

В межах зустрічі присутні обговорили питання функціонування центру в умовах війни, продовольчого забезпечення, які планують вирішувати спільно з партнерами облради та благодійними організаціями.

Львівська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*