Із набуттям інвалідності життя не закінчується, — адаптивний спортсмен (ВІДЕО)

Із набуттям інвалідності життя не закінчується, — адаптивний спортсмен (ВІДЕО). євген коваль, ігри героїв, роман линдов, поранення, інвалідність, computer, laptop, floor, person, clothing, office building, desk, people, table. A group of people sitting at a table

Як проходять реабілітацію через спорт бійці, які отримали важкі поранення під час бойових дій і всупереч статусу людини з інвалідністю ведуть активний спосіб життя?

Розповідають засновник проекту «Ігри героїв» Євген Коваль та адаптивний спортсмен Роман Линдов, який втратив кисть руки під час подій на Майдані, інформує «Громадське радіо».

19 грудня на арені Палацу Спорту відбудеться міжнародний турнір «Ігор героїв». Будуть змагання із кросфіту, стронгмену, силового фітнесу та стрільби — всі адаптивні види спорту, які не входять до паралімпійських видів спорту.

«Ми інтенсивно готуємось, тренуємось щодня, намагаємось працювати нечасто, але якісно — в кого як виходить. Думаємо, будемо готові до турніру. Враховуючи, що в Європі таких турнірів ніхто ніколи не проводив, то рівень будемо оцінювати вже постфактум», — говорить Роман Линдов.

«Взагалі хлопці націлені на перемогу і в командних змаганнях, і в індивідуальних заліках також», — додав Євген Коваль.

Щодо того, що було найважчим у період реабілітації, Роман Линдов зазначає, що це подолання психологічного бар’єру та усвідомлення того, що життя не закінчується із набуттям інвалідності:

«Думаю, найважче — це перемогти себе та психологічно зрозуміти, що життя не закінчується. Це найважче. Все інше — це лише бажання».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Скорочену текстову версію підготувала
Катерина Халецька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*