Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює за вимогами воєнного часу, — Марина Хонда

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює за вимогами воєнного часу, — Марина Хонда. впо, київ, центр реабілітації, воєнний час, інвалідність

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю працює за вимогами воєнного часу, — Марина Хонда. впо, київ, центр реабілітації, воєнний час, інвалідністьДіти ВПО також отримують допомогу у Центрі реабілітації в Києві. Фото: фейсбук сторінка Марина Хонда

Підтримка маленьких українців з особливими потребами у столичних центрах проводиться в трьох форматах, повідомляє «Вечірній Київ».

На сьогодні в Києві перебуває близько 2000 дітей з інвалідністю, які потребують послуг реабілітації. Марина Хонда, заступниця голови КМДА, розповіла, що можливість отримати необхідну підтримку в Центрі мають і внутрішньо переміщені особи. За два місяці — травень та червень 2022 року первинну реабілітаційну комісію відвідало 9 родин з дітьми з інвалідністю з-поміж ВПО.

Саме у травні центр і почав працювати вже з урахуванням вимог воєнного часу. І 70 діток отримали тут необхідну допомогу. У червні їх кількість збільшиться, у закладі фахівці очікують на 100 дітей.

Марина Хонда повідомила, що сьогодні необхідні послуги надаються тут в трьох форматах:

«Безпосередня реабілітація в закладі, онлайн в режимі zoom, послуги реабілітації мобільною бригадою. Також реабілітацію отримують діти, які перебувають в евакуації в Німеччині».

Також маленьким українцям з особливими потребами допомагають у відповідних Центрах Дарницького та Оболонського районів. Послуги, повідомляє заступниця голови КМДА, передбачені для дітей усіх нозологій.

Нагадуємо адресу та контакти Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю:

— вул. Олени Теліги, 37-г; телефон: 044-467-22-44

Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Дарницького району:

— Харківське шосе, 156, телефон: 044-565-10-10, 044-565-20-20

Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району:

— вул. Вишгородська, 54, телефон: 044-419-94-79.

Ольга Скотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*