Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» працюватиме у Рубіжному

Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» працюватиме у Рубіжному. відродження, рубіжне, заклад, послуга, центр соціальної реабілітації

Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» працюватиме у Рубіжному. відродження, рубіжне, заклад, послуга, центр соціальної реабілітаціїІз 6 жовтня КУ «Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» працюватиме у місті Рубіжне за адресою: вул. Мєндєлєєва, 1.

За допомоги та координації групи ЦВС ОТУ «Північ» та Об’єднаного центру ЦВС Сєвєродонецьк організовано перевезення майна та обладнання центру.

Надання реабілітаційних послуг для дітей Луганщини триває як безперервний процес та вже розпочато роботу у цьому напряму в зазначеному закладі за новою адресою.

За більш детальною інформацією щодо отримання реабілітаційних послуг у КУ «Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» можна звернутись до його директора центру Калмикової Алли Леонідівни за телефоном: 066 146 40 47.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*