МВС та Protez Foundation обговорили протезування військових та навчання спеціалістів відомчих закладів охорони здоров’я

МВС та Protez Foundation обговорили протезування військових та навчання спеціалістів відомчих закладів охорони здоров’я. protez foundation, мвс, військовий, зустріч, протезування

МВС та Protez Foundation обговорили протезування військових та навчання спеціалістів відомчих закладів охорони здоров’я. protez foundation, мвс, військовий, зустріч, протезування

7 червня заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко та державний секретар Інна Ящук Разом провели зустріч з Президентом американського фонду Protez Foundation Юрієм Арошидзе та співзасновником, сертифікованим протезистом і ортезистом Яковом Градинаром.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці щодо протезування поранених співробітників системи внутрішніх справ у США з подальшим супроводом, а також можливість навчання спеціалістів закладів охорони здоров’я МВС.

«Міністерство внутрішніх справ – друге після Міноборони за кількістю ветеранів та учасників бойових дій. Відповідно, маємо переймати найкращий досвід іноземних партнерів, коли мова йде про відновлення наших захисників», – наголосила Катерина Павліченко.

Свою чергою, Інна Ящук підкреслила, що людиноцентричний підхід у цьому питанні грає ключову роль.

«Маємо забезпечити наших хлопцям та дівчатам якісну реабілітацію. Їхнє повноцінне життя та здоров’я для нас у пріоритеті», – сказала вона.

Довідково. Protez Foundation – організація в США, яка надає безкоштовну допомогу українцям з отриманням протезів. За рік роботи було успішно запротезовано 76 військових та цивільних осіб, які втратили кінцівки через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Організація також має сервісний центр у Сваляві на Закарпатті. Крім того, запущено проект, за яким протезисти та фізіотерапевти можуть пройти курс навчання в США.

Департамент комунікації МВС

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*