На Донеччині обговорили проблеми «Словкурорту»

На Донеччині обговорили проблеми «Словкурорту». донеччина, словкурорт, лікування, нарада, інвалідність

На Донеччині обговорили проблеми «Словкурорту». донеччина, словкурорт, лікування, нарада, інвалідність

Проблемні питання санаторно-курортного реабілітаційного центру «Словкурорт» обговорили під час спеціальної наради під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка 17 червня.

У нараді також взяли участь заступники очільника області Юлія Костюніна та Денис Клюшников, представники структурних підрозділів Донецької ОДА, ДП СКРЦ «Словкурорт» та особи з інвалідністю.

«Словкурорт» – один із найдавніших бальнеогрязевих курортів України, але зараз переживає не найкращі часи. Впродовж 2014-2019 років у підприємства накопичилось великі борги. Крім того, зараз підприємство фактично використовує близько третини своєї території – інші площі або не використовуються взагалі, або використовуються приватними підприємствами.

Особи з інвалідністю, які до війни мали більше можливостей отримати в «Словкурорті» лікування та реабілітацію, звернулися до глави держави з закликом відновити роботу закладу на повну потужність.

«Зараз питання передачі у державну форму власності не розробляється, бо вона можлива тільки за відсутністю заборгованості. Держава не буде гасити борги приватного підприємства. Наразі проходять судові процеси щодо кредиторської заборгованості. Враховуючи це, я буду шукати рішення, пропрацьовувати з Кабміном, Міністром соціальної політики, з Офісом президента та безпосередньо доповідати голові держави», – наголосив Павло Кириленко.

«Ми зацікавлені в тому, щоб наші громадяни отримували найкраще лікування та реабілітацію і докладемо зусиль, щоб так воно і було», – зазначив очільник області.

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*