Неля Ковалюк відвідала Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Житомирі (ФОТО)

Неля Ковалюк відвідала Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Житомирі (ФОТО). житомир, неля ковалюк, центр комплексної реабілітації, діти, інвалідність

Неля Ковалюк відвідала Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у Житомирі. житомир, неля ковалюк, центр комплексної реабілітації, діти, інвалідність

Напередодні Різдва Христового Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк відвідала Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради.

Разом з керівником закладу вона оглянула центр реабілітації, який за останній час значно розширив свою площу і збагатив свою матеріальну базу завдяки внутрішньому резерву та підтримці своїх колег з центру реабілітації «Лелека», який розташований у місті Попасна Луганської області.

Внутрішньо переміщеним дітям, малозабезпеченим сім’ям а також дітям з інвалідністю були передані різдвяні подарунки від офісу Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової, Спілки Союзу Самаритян України, Київського відділення та Global Fund for Children.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*