Розпочато реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023

Розпочато реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023. invictus games, ветеран, військовослужбовець, національна збірна, реєстрація

Розпочато реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023. invictus games, ветеран, військовослужбовець, національна збірна, реєстрація

У вівторок, 14 лютого, Міністерство у справах ветеранів України відкрило реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023.

Нагадаємо, цьогоріч міжнародні змагання відбудуться у німецькому місті Дюссельдорф з 9 по 16 вересня. Наша країна буде представлена на Invictus Games командою із 24 спортсменів з числа військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Вони братимуть участь у змаганнях з таких видів спорту як стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування в приміщенні, волейбол сидячі, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках..

Вже визначено головного тренера збірної. Це Олена Яновська – легкоатлетка, майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, тренерка з легкої атлетики збірної команди України на Іграх Нескорених 2022 року, головний тренер збірної команди України на Іграх Воїнів 2022 року.

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зазначила, що сам процес підготовки та участь українських Воїнів у міжнародних спортивних змаганнях є ефективним засобом для реабілітації, а також одним із потужних інструментів дипломатії нашої країни.

“Участь української збірної у Іграх Нескорених – це безцінний досвід для розбудови системи спортивної реабілітації поранених ветеранів війни та військовослужбовців в Україні, над якою наразі працює Мінветеранів, – підкреслила Юлія Лапутіна. – Крім того, на міжнародній арені ветеранський спорт є одним із потужних інструментів дипломатії нашої країни. Він демонструє світові не лише силу і міць українських Воїнів, наших Захисників й Захисниць, а й доносить до побратимів з інших країн та їхніх урядів правдиву інформацію про російсько-українську війну та про підтримку, яка так необхідна Україні для протистояння російській збройній агресії”.

Відбір до національної збірної Invictus Games відбудеться у квітні 2023 року в Львівській області. Подати заявку на участь у відборі можна вже зараз.

Хто може брати участь у змаганнях?

Військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Важливо!

Для успішного заповнення реєстраційної форми Вам потрібно мати:

  • електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису;
  • висновок військово-лікарської комісії (ВЛК), або висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), або інші первинні документи, що засвідчують поранення, травму, хворобу набуті під час або в результаті виконання службових обов’язків в зоні бойових дій (актуальні на час проведення змагань);
  • довідка від лікаря спортивної медицини щодо отримання допуску до занять спортом;
  • довідка видана військовослужбовцю в тім що він дійсно проходить військову службу (Довідка про проходження служби у військовій частині) (для діючих військовослужбовців).

Де подати заявку?

Подати заявку на участь у відборі можна на сайті eveteran.gov.ua за посиланням.

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 063 230 23 25 або пишіть на електронну пошту

Мінветеранів висловлює щиру вдячність своїм партнерам, які взяли участь у даному проєкті. Так, технічна сторона подання заявки розроблена за участі “Проєкту підтримки Дія”, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції, та IREX.

Міністерство у справах ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*