Сумський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю запрошує на реабілітацію

Сумський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю запрошує на реабілітацію. суми, центр комплексної реабілітації, захворювання, послуга, інвалідність

Сумський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю запрошує на реабілітацію. суми, центр комплексної реабілітації, захворювання, послуга, інвалідністьСумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю створено з метою здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю віком від 0 до 18 років, осіб з інвалідністю віком до 25 років, які отримували реабілітаційні послуги в Центрі, маючи статус дитини з інвалідністю, а також дітей віком до 3-х років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, спрямованих на попередження (запобігання), зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство та максимальної реалізації особистого потенціалу.

Основними структурними підрозділами Центру є відділення, які організовують комплексну реабілітацію Осіб з інвалідністю в умовах тимчасового (амбулаторного) та (або) стаціонарного (цілодобового) перебування:

– відділення психологічної реабілітації;

– відділення соціально-педагогічної реабілітації;

– відділення допрофесійної орієнтації та трудової реабілітації;

– відділення фізичної реабілітації;

– відділення медичної реабілітації та медичного спостереження;

– стаціонарне відділення тимчасового перебування дітей з інвалідністю віком від 2 до 18 років;

– відділення «Матері та дитини» цілодобового перебування для дітей з інвалідністю, які потребують постійного стороннього догляду;

– стаціонарне відділення змішаного типу цілодобового перебування (с. Рибці, Сумського району).

Всі структурні підрозділи Центру, крім стаціонарного відділення змішаного типу цілодобового перебування, розташовані за адресою: Сумська область, м. Суми, проспект Михайла Лушпи, буд. № 16, де крім всіх основних послуг надаються послуги з гідрокінезотерапії в басейні. Стаціонарне відділення змішаного типу цілодобового перебування розташоване за адресою: селище Рибці, Сумського району, Сумської області, в якому, крім основних реабілітаційних послуг, надаються послуги з іпотерапії.

Термін дії поданих законними представниками документів щодо зарахування до Центру становить один рік з дати подання заяви законними представниками до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з урахуванням терміну дії індивідуальної програми реабілітації (оформлюється ЛКК на два роки).

Дата заїзду Особи на реабілітацію визначається за узгодженням з Центром за самозаписом спеціаліста структурного підрозділу з питань соціального захисту населення або законного представника за телефонами: (0542) 78 88 97, моб. тел. + 38 095 4865446. Зарахування на реабілітацію відбувається щопонеділка за датами самозапису. Рекомендований курс реабілітації до 21 дня.

Вразі виникнення поважних причин не заїзду у визначену дату, законний представник повідомляє Центр за 10 днів до визначеної дати заїзду.

Особа, яка упродовж 5 робочих днів, з дати визначеної за самозаписом законних представників, не прибула для проходження реабілітації, до Центру не приймається. На її місце може бути зарахована інша Особа.

Особи, які зараховані до відділень цілодобового перебування забезпечуються збалансованим п’ятиразовим харчуванням.

Особи, які зараховуються до стаціонарного відділення тимчасового перебування для дітей з інвалідністю віком від 2 до 18 років, забезпечуються одноразовим харчуванням. Законні представники харчуванням не забезпечуються, для них передбачено облаштування побутового приміщення для самостійного приготування їжі.

При зарахуванні до Центру, Особі необхідно мати наступні документи:

– довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими давністю не

більше 3 днів;

– довідку про отримання реабілітаційних послуг в басейні;

– довідку флюорографічного обстеження (дітям 15 років та старші);

– медичні висновки на Особу з лікувальних закладів, консультацій лікарів.

Законному представнику, який буде супроводжувати дитину під час реабілітації, необхідно мати при собі наступні документи:

– паспорт чи посвідчення особи;

– флюорографію органів грудної порожнини давністю не більше 1 року;

– довідку про відсутність шкірних та венеричних захворювань.

До Центру не зараховуються Особи, стан здоров’я яких унеможливлює проведення реабілітаційних заходів, а саме з такими медичними протипоказаннями:

– гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;

– усі захворювання в гострій стадії та заразній формі;

– часті судомні напади та їх еквіваленти;

– захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями поведінки, небезпечними для людини та її оточення.

Особи можуть бути відраховані з Центру:

– за бажанням законних представників;

– у разі порушення дисципліни, Правил перебування, в тому числі щодо невиконання реабілітаційних заходів;

– при загостренні основного чи супутнього захворювань.

Додаткову інформацію з цього питання можна отримати в управлінні соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації кабінет № 5 або за тел. 2-52-89.

Охтирська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*