Свою роботу розпочав Сєвєродонецький Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

Свою роботу розпочав Сєвєродонецький Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. сєвєродонецьк, центр комплексної реабілітації, послуга, раннє втручання, інвалідність

Свою роботу розпочав Сєвєродонецький Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. сєвєродонецьк, центр комплексної реабілітації, послуга, раннє втручання, інвалідністьПротягом останнього тижня липня фахівці Центру комплексної реабілітації вже провели загальні збори та склали розклад дистанційних занять з 24 родинами дітей та молоді з інвалідністю.

Важливою складовою дистанційної роботи є присутність батьків та їх безпосередня та активна участь в процесі занять.

Відбулася зустріч групи підтримки для батьків центру, під час якої говорили про важливість емоцій, боротьбу зі стресом та збереження ментального здоров’я в умовах військового стану. 9 батьків отримали індивідуальні консультації.

З 7 родинами поновлена робота з надання послуг раннього втручання. А в Дніпрі пройшли перші заняття в режимі офлайн.

Ми нагадуємо, що свою роботу розпочав Сєвєродонецький Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

В дистанційному режимі та режимі офлайн працюють психологи, корекційні педагоги, логопед. Консультації надає лікар-педіатр центру. Також наші фахівці, які перебувають в Австрії, Чехії, Польщі, Болгарії готові допомагати родинам інформаційно стосовно реєстрації, житла, медичних та реабілітаційних послуг в цих країнах.

Контактний телефон +380666211825
Директор центру Ольга Степова

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*