У Богородчанах відкрили реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями (ФОТО)

У Богородчанах відкрили реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями (ФОТО). богородчани, го світло надії, реабілітаційний центр, відкриття, реабілітолог, person, indoor, ceiling, clothing, people, group, wheelchair, woman, crowd. A group of people standing in front of a crowd

У Богородчанах відкрили реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями. богородчани, го світло надії, реабілітаційний центр, відкриття, реабілітолог

На Богородчанщині відбулось офіційне відкриття першого в районі реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами.

Фінансово долучився до свята та привітав вихованців ГО «Світло надії» і Благодійний фонд Юрія Дерев’янка.

Головою організації «Світло надії» є Надія Стефурак. Жінка й сама уже 20 років на інвалідному візку, однак це не заважає їй щоразу організовувати різноманітні акції та заходи для дітей з обмеженими можливостями та їхніх батьків.

«Вихованцями нашої організації є 120 дітей. З понеділка реабілітаційний центр повноцінно функціонуватиме. Тут діти зможуть проводити разом свій час. У нас буде безкоштовно працювати масажист. Також хочемо, щоб з часом був реабілітолог та логопед. Це все залежить від того, наскільки нас почують благодійники. Також ми сподіваємось, що з часом наш реабілітаційний центр стане державним і отримуватиме відповідне фінансування», – говорить Надія Стефурак.

Радіє відкриттю такого реабілітаційного центру у Богородчанському районі і представник Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Марія Рудик.

«Це дуже добре, що він функціонуватиме і тут діти зможуть проходити реабілітацію. Бо раніше батьки змушені були возити їх до Франківська, або вдома самостійно робити вправи, викликати лікарів. Від Благодійного фонду ми завжди долучаємось до усіх заходів, які організовує ГО «Світло надії». Будемо допомагати і розвитку цього центру», – говорить Рудик.

“Firtka.if.ua”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*