У центрі “Особлива дитина” маленькі буковинці зможуть займатися на модулі з водою (ФОТО)

У центрі “Особлива дитина” маленькі буковинці зможуть займатися на модулі з водою (ФОТО). комплекс akvatep, подарунок, тренування, центр особлива дитина, інвалід, painting, child art, indoor, floor, drawing, art, blue. A blue vase on a table

У центрі “Особлива дитина” маленькі буковинці зможуть займатися на модулі з водою. комплекс akvatep, подарунок, тренування, центр особлива дитина, інвалід

Буковинський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Особлива дитина” отримав подарунок від благодійника зі Львова – німецький комплекс ‘Akvatep’.

Про це йдеться на сторінці центру у Facebook. На ньому діти тренуватимуть двосторонню координацію рухів, навички дії-протидії, здатність концентрувати та розподіляти увагу, зберігати зосередженість, ігнорувати відволікання тощо.

“Працюючи на модулі з водою, маленькі пацієнти не помічатимуть інтенсивної реабілітаційної роботи, оскільки будуть виконувати завдання фахівців з великим задоволенням. Шлях модуля до центру був довгий, але отримані емоції від побаченого перевершили наші сподівання”, – йдеться у публікації.

0372.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*