У Чернігові відкрився комплексний центр для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Чернігові відкрився комплексний центр для людей з інвалідністю (ВІДЕО). го інтеграція, чернігів, комплексний центр, інвалід, інвалідність, person, grass, outdoor, clothing, man, wheelchair, smile, footwear. A group of people sitting on a bench

У Чернігові відкрився комплексний центр для людей з інвалідністю. го інтеграція, чернігів, комплексний центр, інвалід, інвалідність

Життя, повне віри і сили духу, – це життя переможців. Вони ніколи не падали духом і довели усім, що все можливо. За три роки люди з інвалідністю на візках здійснили надто важливий і нелегкий проект по відновленню і функціонуванню першого в області комплексного реабілітаційного центру. 18 серпня відбулося офіційне відкриття громадської організації «Інтеграція».

Багато хто із цих людей декілька років тому сиділи у себе вдома і були ізольовані від суспільства та зневірені в завтрашньому дні. Але завдяки активістам ГО «Інтеграція» (таким же людям з інвалідністю на візках), їх друзям та однодумцям в області три роки тому почав реалізовуватися проект по наданню комплексної реабілітації для людей з особливими потребами.

Три роки тому приміщення колишнього ЖЕКу було в аварійному стані і зовсім не пристосоване для людей на візках. Але активісти «Інтеграції» разом зі своїми друзями потроху, але щодня приводили його до ладу. Багато хто не вірив, що вони реалізують проект по ефективній діяльності центру.

Але люди з інвалідністю довели всім, що завдяки бажанню, великій силі волі і духу, а також згуртованості команди усе можна здійснити.

Урочисте перерізання стрічки — і в Центр медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку тепер завітали усі бажаючі, аби поглянути на той обсяг робіт, який зроблено за такий короткий, як для центру такого масштабу, час. Тепер тут діють дві спортивні зали, де встановлені унікальні тренажери. Один із них — це допомога від обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

А ще в центрі – масажний кабінет, А також кімнати для лікувальної фізкультури та релаксотерапії. Люди з інвалідністю до цього йшли поступово, вірячи в себе, і тепер від цього дуже щасливі.

Засновники «Інтеграції» кажуть, що будуть своїм прикладом заохочувати таких же людей з інвалідністю не тільки не падати духом, а й відкривати подібні центри у районах області.

Національна суспільна телерадіокомпанія України Чернігівська регіональна дирекція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*