У Чернівецькому реабілітаційному центрі допомагають дітям вчитися і пізнавати світ

У Чернівецькому реабілітаційному центрі допомагають дітям вчитися і пізнавати світ. ооп, реабілітаційний центр, чернівці, освіта, послуга

У Чернівецькому реабілітаційному центрі допомагають дітям вчитися і пізнавати світ. ооп, реабілітаційний центр, чернівці, освіта, послугаІз 8 випускників 12-го класу четверо продовжать навчання в ПТУ №8 за спеціальністю «кухар»
facebook.com/oblrada.cv.ua

Також надають комплексні послуги з освіти та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами

У КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» надають комплексні послуги з освіти та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами (з порушеннями слуху, інтелектуального розвитку та ментальними порушеннями). Повідомляє Чернівецька облрада у фейсбуці.

Як розповідає директорка центру Олена Савчук, з початку року в центрі навчалося 135 дітей. Та з початком повномасштабної війни 29 дітей виїхали за кордон, а заклад змушений був перейти на дистанційне навчання.

Завдяки напрацюванням фахівців центру та якісно наповненого сайту, нам вдалося успішно завершити навчальний рік.

Відтак з 8 випускників 12-го класу четверо продовжать навчання в ПТУ №8 за спеціальністю «кухар».

Проблемним було навчання дітей, які за кордоном. З ними фахівцям доводилося займатися індивідуально і за окремим графіком, – ділиться директорка закладу.

Олена Орестівна також розповіла, що найбільших успіхів у реабілітації працівникам закладу вдалося досягнути у роботі із дітьми, які мають кохлеарні імпланти. Ці діти включені в загальноосвітній процес, але потребують супроводу фахівців та застосування певних методик.

Окрім того, фахівці центру здійснюють супровід інклюзивного навчання дітей з ООП в освітніх закладах міста й області. А для дітей дошкільного віку із сімей внутрішньо переміщених осіб у центрі сформували окрему групу.

Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*