У Харкові відкрили унікальну реабілітаційну клініку для дітей

У Харкові відкрили унікальну реабілітаційну клініку для дітей. space clinic, харків, допомога, реабілітаційна клініка, інвалідність

У Харкові відкрили унікальну реабілітаційну клініку для дітей. space clinic, харків, допомога, реабілітаційна клініка, інвалідність

Реабілітаційна клініка для дітей з особливими потребами «Space Clinic» почала працювати по вул. Шевченка, 133.

Цей проект – результат партнерства інвесторів, небайдужої медичної громадськості та Харківської міської ради.

Як повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, у Харкові – 3,5 тис. дітей, які отримують пенсію з інвалідності. І ще є діти, у яких інвалідність ще не оформлена, але спостерігаються різного роду синдроми, відставання у розвитку.

«І тут все залежить від того, наскільки своєчасно вони отримають медичну реабілітаційну допомогу, для того щоб уникнути інвалідності. Тому у міста ще одне придбання – клініка, яку ми відкриваємо. Це Томатіс-центр, який буде тут працювати і надавати діткам допомогу», – зазначила віце-мер.

Генеральний директор клініки Олена Кушнірська повідомила, що аналагов подібних медзакладів в Україні немає, тому що весь спектр послуг надається в одному місці. Серед них – акватерапія, лікувальний масаж, лікування невагомістю, терапія методом Томатіса (вплив на різні відділи головного мозку за допомогою аудіосигналів, наприклад музики).

«Є такі методики, яких немає на всьому пострадянському просторі. Наша основна ідея – комплексний підхід до реабілітації дитини. Чудес не буває, і тільки завдяки праці можна досягти всього. Якби не міська влада Харкова, у нас би нічого не вийшло. Вони нам допомагають усім, чим можуть», – зазначила Олена Кушнірська.

Крім просторого басейну, в клініці є унікальне обладнання – імерсійна ванна, поки єдина в Харкові. У планах медзакладу – розширити перелік процедур і надалі відкрити відділення на всіх трьох поверхах будівлі.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*