У Коломийському реабілітаційному центрі відкривають денне відділення для молоді (ВІДЕО)

У Коломийському реабілітаційному центрі відкривають денне відділення для молоді (ВІДЕО). коломия, реабілітаційний центр, денне відділення, особливими потребами, інвалідність, table, person, sitting, indoor, clothing, man, food, human face, people, woman. A group of people sitting at a table

06.04.2017 — У Коломийському центрі соціальної реабілітації для дітей-інвалідів відкривають нове відділення. Відтепер відвідувати установу зможуть і молоді люди від 18 до 35 років. Тут для них є комфортні умови перебування, а волонтери та соціальні працівники забезпечують цікаве дозвілля. Відбулася така зміна внаслідок соціальної реформи у Коломиї.

У коломийському центрі соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю, створено комфортні умови для кожного: є спеціальні іграшки, обладнання, спортивні тренажери. Також з кожною дитинкою працює соціальний працівник та психолог. Наразі тут на денному відділенні перебуває майже 25 діток. До сьогодні у центрі працювали лише з особливими дітками. Тепер відкривають денне відділення і для молодих людей від 18 до 35 років. Наразі вже розпочали пробні заняття. З молодими людьми займаються, здебільшого, рукоділлям. Поки їхнє дозвілля урізноманітнюють представники ГО «Саме час» – це матері особливих дітей.

Ідея організувати таку майстерню для особливої молоді та фактично групу денного догляду виникла внаслідок змін у соціальній сфері Коломиї. Фактично, у місті об’єднали дві соціальні установи: територіальний центр надання соціальних послуг та реабілітаційний центр. У Коломиї вже було відділення денного догляду для людей з інвалідністю, в територіальному центрі, що на Драгоманова, однак там немає належних умов.

На сьогодні у Коломиї живе близько трьох тисяч людей з особливими потребами. Багато з них просто сидить вдома та не спілкується з іншими людьми, тому працівники центру соціальної реабілітації просять усіх особливих молодих людей та їхніх батьків звертатись за телефоном 066 35 19 709 та записуватись на заняття у денне молодіжне відділення. Працівники центру запевняють: тут кожен відчує розуміння і повагу. До слова, відвідувати заняття з дітьми можуть і їхні батьки.

Телерадіокомпанія «НТК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*