У Кременці поляки допомагають створювати реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями

У Кременці поляки допомагають створювати реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями. кременець, реабілітаційний центр, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідність, indoor, wall, floor, clothing, person, living, suit, room, man, table. A person standing in a room

У Кременці поляки допомагають створювати реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями. кременець, реабілітаційний центр, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідністьНещодавно в залі засідань Кременецької міської ради відбулася зустріч представників Кременецької громадської організації “Товариство батьків дітей інвалідів та їх друзів “Зоря надії”, депутатського корпусу міської ради на чолі з міським головою Олексієм Ковальчуком із представниками Асоціації дітей інвалідів “Крок за кроком”, котра нині має мережу реабілітаційних закладів у м. Замость (Республіка Польща). Під час зустрічі розглянули питання активізації роботи щодо створення центру реабілітації для дітей та молоді з обмеженими можливостями, повідомляє TeNews.

До слова, в місті Кременці наразі проживають 82 дитини з особливими потребами, а в межах Кременецького району – 366 дітей із інвалідністю, які потребують безперервної реабілітації…

Проблема соціальної реабілітації людей із обмеженими можливостями здоров’я набула глобального характеру, і в кожній країні напрацьовані певні підходи до її розв’язання.

Республіка Польща має великий досвід інтеграції в суспільство людей із інвалідністю.

У Кременці поляки допомагають створювати реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями. кременець, реабілітаційний центр, обмеженими можливостями, інвалід, інвалідністьЯк повідомила Громадська організація «Зоря надії», днями в Кременці перебувала делегація фахівців Товариства допомоги неповносправним дітям «Крок за кроком» із м. Замостя (Польща), яка неодноразово ділилася своїм досвідом, знаннями, допомагала набути практичні вміння та навички кременецьким спеціалістам у рамках попередніх проектів і навчальних курсів, котрі передбачали поширення моделі участі громадських організацій у побудові системи підтримки людей із обмеженими можливостями в Україні.

Останній візит відбувся в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», котра стартувала в жовтні минулого року.

Мета візиту польської команди на Кременеччину – налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями задля подальшої участі в програмі, здійснення спільного проекту, а також опрацювання подальшої концепції побудови в місті Кременці реабілітаційного центру для дітей із обмеженими можливостями.

Ростислав Ленчук

Фото Олесі Підгурської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*