У Львові на Миколайчука збудують центр протезування та ортопедії

У Львові на Миколайчука збудують центр протезування та ортопедії. львів, тмо, будівництво, протез, центр протезування та ортопедії

У Львові на Миколайчука збудують центр протезування та ортопедії. львів, тмо, будівництво, протез, центр протезування та ортопедії

Депутати дозволили ТМО №1 спорудити на вул. Миколайчука центр з виготовлення протезів, кошти на який виділяє організація з Німеччини.

25 травня на сесії Львівської міської ради депутати погодили рішення про надання КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Миколайчука.

“За” проголосували 53 депутати.

Перше ТМО Львова отримає у власність земельну ділянку площею 2,8 га на вул. І. Миколайчука, яка знаходиться на території складів. Тут лікарня планує збудувати Науково-дослідний медичний центр протезування та ортопедії.

Як пояснив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, йдеться про проєкт співпраці зі створення на цій земельній ділянці протезної майстерні. Кошти на будівництво місту виділяє міжнародна організація з Німеччини.

“Надати КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,8 га на вул. І. Миколайчука для будівництва та обслуговування господарських та складських будівель за рахунок земель, що не надані у власність або користування, з подальшим їх переведенням до земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення” – йдеться в ухвалі.

Варіанти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*