У Маріуполі відкриють унікальний в області центр для дітей з ураженням нервової системи

У Маріуполі відкриють унікальний в області центр для дітей з ураженням нервової системи. вадим бойченко, мариуполь, реабілітаційний центр, ремонт, інвалідність

У Маріуполі відкриють унікальний в області центр для дітей з ураженням нервової системи. вадим бойченко, мариуполь, реабілітаційний центр, ремонт, інвалідність

У Маріупольському територіальному медичному об’єднанні здоров’я дитини та жінки завершується капітальний ремонт дитячого неврологічного відділення. На його базі створять регіональний реабілітаційний центр для дітей з органічним ураженням нервової системи. Вартість проєкту – 8 млн гривень. Це кошти міського бюджету. Проконтролював хід виконання ремонту міський голова Вадим Бойченко, інформує Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради.

Діти для нас завжди в пріоритеті. Важливо зробити всі умови для якісного та комфортного лікування. Лікарі будуть забезпечені новим обладнанням, що дозволяє надавати послуги на європейському рівні,
– підкреслив Вадим Бойченко.

Головна особливість ремонту – монтаж ліфту. Фінансову допомогу в цьому надали місцеві підприємці. За словами головного лікаря МТМО здоров’я дитини та жінки Наталії Сидоренко, відсутність підйомника була однією з головних проблем. Основне відділення знаходиться на другому поверсі. Доставити туди хворих дітей з інвалідністю було складним завданням.

«Зараз спостерігається зростання захворюваності дітей неврологічними захворюваннями. В нашій області налічується 900 дітей з ДЦП. А ми приймаємо дітей не тільки з Маріуполя, а й інших міст та сіл. Аналогічного відділення на сьогодні в Донецькій області немає», – розповіла головна лікарка.

Будівля не бачила ремонту близько 50 років. Тепер установа якісно змінила свій вигляд. Зараз роботи виконані більш ніж на 90%. Підрядники провели ремонт покрівлі, фасаду, інженерних мереж і внутрішніх приміщень.

У неврології буде працювати кабінет для проведення електроенцефалограми, палати, їдальня і інше. Враховано потреби для дітей з інвалідністю. Вадим Бойченко високо оцінив зміни. Але зробив зауваження в одному з кабінетів, де не було замінено дерев’яну підлогу. Мер дав доручення профільним фахівцям протягом двох тижнів виправити недолік.

У свою чергу, заступник міського голови Ксенія Сухова додала, лікарня є базовою для обслуговування дитячого населення півдня Донецької області. Вона надає допомогу близько 100 тисячам дітей.

«Ключове – об’єднати найкращих медичних фахівців, придбати якісне обладнання. Уже сьогодні малоінвазивні операції, при яких діти одужують набагато швидше, доступні маріупольцям», – акцентувала Ксенія Сухова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*