У Миколаєві працює міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

У Миколаєві працює міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. миколаїв, центр комплексної реабілітації, допомога, послуга, інвалідність

У Миколаєві працює міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. миколаїв, центр комплексної реабілітації, допомога, послуга, інвалідність

У Миколаєві з 15 лютого 2023 року працює міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. На даний час реабілітацію проходять близько 40 людей. З них 5 дорослих, решта – діти різного віку. Поки що спеціалісти проводять лише індивідуальні заняття. Однак невдовзі планують набирати групи для реабілітації, адже заяв надходить все більше.

“Кожному відвідувачу підбирають окрему програму реабілітації, – розповідає директор закладу Роман Крайнік в коментарі Українському радіо Миколаїв. – Комісія вивчає рекомендації лікарів та відповідно до діагнозу призначає заняття. Є лікувальна фізкультура, масаж, заняття з психологом, логопедом, дефектологом, реабілітологом, психіатром та іншими фахівцями”.

Відділення центру розташовані в трьох районах міста: Інгульському, Корабельному, Заводському. Фінансуванням заклад забезпечений в належному обсязі.

Нагадаємо, що центр утворили шляхом злиття двох установ – “Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями” та “Міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю”.

“Це рішення було прагматичним, – каже директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко. – На час війни така робота більш ефективна. Коли війна закінчиться, будемо розширювати центр та відкривати нові філії в районах, щоб у кожного, хто потребує, була можливість отримати такі послуги”.

Звернутися за допомогою до закладу можуть діти та люди з інвалідністю, які зареєстровані в Миколаєві, або є внутрішньо переміщеними особами. Заявку треба подати до управління соціальних виплат та компенсацій району проживання. Після оформлення документів фахівці центру готують для заявника індивідуальний план роботи.

СВІДОК.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*