У Святошинському районі створять центр комплексної реабілітації для осіб з особливими потребами

У Святошинському районі створять центр комплексної реабілітації для осіб з особливими потребами. київ, центр комплексної реабілітації, послуга, суспільство, інвалідність

У Святошинському районі створять центр комплексної реабілітації для осіб з особливими потребами. київ, центр комплексної реабілітації, послуга, суспільство, інвалідність

У Святошинському районі створять центр комплексної реабілітації для осіб з особливими потребами.

Таке рішення було прийнято 04 листопада на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 94 депутати.

За словами директора Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Руслана Світлого, рішення передбачає виділення коштів, необхідних для функціонування центру, а також затверджує Положення про центр комплексної реабілітації для осіб з особливими потребами Святошинського району.

«Створення центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю у Святошинському районі – це ще один крок із реалізації соціальної політики міста Києва у доступності реабілітаційних послуг всім, хто їх потребує. Наша мета, щоб діти або дорослі з інвалідністю могли отримати всі необхідні послуги за місцем проживання. Для цього місто створює реабілітаційні заклади в кожному районі столиці. Нещодавно подібний заклад запрацював у Дарницькому районі, зараз тривають ремонтні роботи приміщення центру у Деснянському районі. Поступово подібні установи повністю покриють потребу у комплексній реабілітації», – зазначив Руслан Світлий.

Руслан Світлий розповів, що центр буде забезпечувати тимчасове або стаціонарне перебування для людей та дітей з особливими потребами, у закладі надаватимуть комплекс реабілітаційних заходів.

«Центр працюватиме у тісному контакті із навчальними закладами та органами охорони здоров’я. Для кожної людини з інвалідністю центр надаватиме послуги реабілітації відповідно до індивідуальних програм, розроблених з урахуванням рівня їх розвитку, інтересів та можливостей. Результатом комплексної реабілітації у центрі має стати розвиток знань, умінь та навичок осіб з інвалідністю, досягнення і збереження їх максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей, максимальна реалізація особистого потенціалу та поступова інтеграція у суспільство», – наголосив Руслан Світлий.

Усього центр у Святошинському районі розрахований на 80 осіб. У закладі працюватимуть відділення:

  • ранньої реабілітації (абілітації);
  • психолого-педагогічної реабілітації;
  • фізичної реабілітації та медичного спостереження;
  • трудової реабілітації/працетерапії;
  • служба соціального патронату.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*