У Житомирі на базі однієї з поліклінік запрацює реабілітаційне відділення

У Житомирі на базі однієї з поліклінік запрацює реабілітаційне відділення. житомир, пацієнт, поліклініка, реабілітаційне відділення, ремонт, person, clothing, chair, furniture, woman, human face, hand, seat. A woman sitting on a chair

На початок року у лікарні №2 ім. В.П.Павлусенка запрацює нове реабілітаційне відділення на базі поліклініки.

Про це повідомляє КП «Лікарня №2 імені В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради, інформує 0412.ua.

Це буде окремий поверх, де продовжуватиметься реабілітація пацієнтів після стаціонарного лікування. Потрапити на реабілітацію у відділення можна буде з направленням від сімейного лікаря або від вузького спеціаліста.

З пацієнтами працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди на чолі з лікарем фізичної та реабілітаційної медицини, який відповідатиме за організацію роботи команди, виконання індивідуального реабілітаційного плану та інших завдань, покладених на команду. До складу мультидисциплінарної команди також буде входити ерготерапевт (допомагає відновити втрачені навички самообслуговування та діяльності пацієнта у повсякденному житті), логопед, психолог.

Наразі проєктна документація на капітальний ремонт приміщення під відділення реабілітації вже виготовлена, а тендер оголошено.

Водночас у поліклініці найближчим часом заплановано будівництво нового зовнішнього ліфта для усіх пацієнтів закладу, в тому числі і реабілітаційного відділення. Новий ліфт відповідатиме усім сучасним стандартам та буде комфортним у використанні для осіб з інвалідністю.

Ketlandia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*