В Бердичеві планують створити новий Центр реабілітації для дітей

В Бердичеві планують створити новий Центр реабілітації для дітей. реабілітації

_1_10_5_rebcentr

У місті Бердичеві, за словами заступника міського голови Валентини Адаменко, збільшується кількість дітей, які мають проблеми зі здоров’ям та затримкою в фізичному і психологічному розвитку. В місті впровадили класи з інклюзивною освітою, де здійснюється корекційна робота, але існує реальна потреба створити комплексний центр для таких діток, де б вони могли навчатися і проходити всі необхідні процедури.

На сьогодні планується відкрити Центр реабілітації для дітей в приміщенні дитячого садочка, де до останнього часу знаходилася дитячо-юнацька спортивна школа. Безумовними перевагами даного об’єкту є приміщення для приготування їжі, достатня кількість кімнат для занять, роздягальні, тощо.

Чим раніше спеціалісти починають працювати з такою дитиною, тим більше шансів її максимально соціалізувати. Дуже важлива корекція фізичних та психічних вад розвитку дошкільників, які мають проблеми з мовленням, зором чи опорно-руховим апаратом.

Нагадаємо, рішенням сесії Бердичівської міської ради № 154 від 27 липня «Про виділення коштів для поліпшення умов перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями в центрі соціальної реабілітації» на данну структуру вже направлялися гроші з міського бюджету. Зокрема, тоді було прийнято рішення виділити з бюджету 300 000 грн. на капітальний ремонт відділення реабілітації міської поліклініки по вул. Луппова, 14. Доручено відділу комунальної власності та земельних відносин визначитись із окремим приміщенням для розміщення центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, також ввести додатково до штатного розпису центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів посади практичного психолога (1 шт. од.), вчителя-логопеда (1шт. од.), вчителя-дефектолога (1 шт. од.), фахівця з фізичної реабілітації (1 шт. од.), сестри медичної з масажу (1 шт. од.).

Наш Бердичів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*