В області створюють центри реабілітації для дітей з інвалідністю

В області створюють центри реабілітації для дітей з інвалідністю. денис ткачов, харківська область, круглий стіл, послуга, інвалідність, nail, finger, hand. A hand holding a piece of paper

В області створюють центри реабілітації для дітей з інвалідністю. денис ткачов, харківська область, круглий стіл, послуга, інвалідністьФото: energolife.info/ua

Планується, що заклади зможуть обслуговувати до 80 % дітей з інвалідністю та сім’ї, в яких вони виховуються, пише “Слобідський край”.

Про це 13 січня під час круглого столу в Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування повідомив координатор проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Денис Ткачов.

За його словами, фактично сьогодні батькам, які виховують дітей з певними видами інвалідності чи проблемами розвитку, доводиться їхати до Харкова і шукати допомоги в обласному центрі.

— Ми хочемо, щоб такі заклади були в районах та громадах, аби максимально наблизити цю послугу до населення, — розповів Денис Ткачов. — Так, у місті Лозова подібні послуги раніше надавала громадська організація. Але потім на її базі у місті створили центр, який сьогодні працює як окремий комунальний заклад. Тут працює навчений персонал, який має все необхідне обладнання.

Також він додав, що зараз такі реабілітаційні центри з нуля створюються в Чугуєві та Краснограді.

— У Богодухові такі послуги теж стануть можливими. Планується, що центр запрацює на базі місцевого дитячого інтернату, — повідомив Денис Ткачов.

Олександр Ушаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*