В Одесі облаштовують 2 нових відділення реабілітаційного комплексу для дітей (ФОТО)

В Одесі облаштовують 2 нових відділення реабілітаційного комплексу для дітей (ФОТО). одеса, центр реабілітації, відділення, капремонт, інвалідність, outdoor, tree, building, window, grass, house, plant, door, porch, architecture. A house with bushes in front of a building

В Одесі облаштовують 2 нових відділення реабілітаційного комплексу для дітей. одеса, центр реабілітації, відділення, капремонт, інвалідність

В Одесі завершується капремонт приміщень комунальної власності на вул. Космонавтів, 27/1 для розміщення двох нових відділень Центру реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку.

Раніше тут розташовувалося управління соціального захисту населення Малиновського району. Переїзд управління в будівлю нової мерії на вул. Косовській, 2д дозволив виділити вивільнені приміщення для потреб КУ «Центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку».

У приміщеннях заплановано розміщення двох відділень: створення відділення денного перебування для 24-х повнолітніх осіб з важкими формами інвалідності й розширення амбулаторного відділення ранньої реабілітації та медичного супроводу.

Відкриття нових відділень дозволить надалі надавати комплексну допомогу ще більшій кількості дітей з особливими потребами амбулаторно. Це послужить платформою для подальшого розвитку дитини, подолання важких патологічних станів і надання сім’ї підтримки в організації спільної допомоги дитині з порушеннями.

На сьогодні роботи з капремонту приміщень знаходяться на завершальному етапі: їх перепланували, виконали внутрішнє оздоблення стель, стін і підлоги, встановили нові двері та захисні ролети на вікнах і вхідних дверях, відремонтували й утеплили фасад.

Крім того, у процесі робіт замінили всі внутрішні інженерні мережі, встановили систему кондиціонування, змонтували тепловий вузол з автоматичним управлінням. Також було облаштовано сучасну систему пожежної сигналізації та виконано благоустрій території.

Довідка

КУ «Центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку» є реабілітаційним комплексом, що представляє собою сучасну модель допомоги дітям, особам з особливими потребами протягом життя в різноманітних формах: денне перебування для дітей і підлітків з інвалідністю різного віку з системою корекційного навчання і соціальною адаптацією, амбулаторне відділення для дітей з психофізичними порушеннями та дітей групи ризику отримання інвалідизації, працезайнятого для повнолітніх осіб з інвалідністю в навчально-виробничих майстернях і відділенні трудотерапії, підтримуване проживання повнолітніх осіб з інвалідністю.

Наразі в Центрі реабілітації в умовах денного стаціонару знаходяться 243 особи. Щодня в амбулаторному відділенні отримують комплекс реабілітаційних послуг більш ніж 150 осіб. Щорічно різні види реабілітаційних послуг на базі Центру отримують понад 700 сімей.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*