Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити

Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити. protez foundation, вадим бурей, сша, військовий, протезування

Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити. protez foundation, вадим бурей, сша, військовий, протезуванняЗахисник Вадим заново вчиться ходити / Колаж 24 Каналу

Російські окупанти обстріляли автомобіль, в якому був захисник Вадим Бурей. Військовий втратив обидві ноги, повідомляє 24 канал.

Джерело: ОК “Північ”

Про це розповіли в оперативному командуванні “Північ”. Вадим Бурей був старшим водієм бойової розвідувально-дозорної машини 16-го батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Захисникові 44 роки. Він має трьох дітей. Найстарший син Олесь також захищає Україну на фронті. Вадим воював під Черніговом, Києвом, Лисичанськом. Важке поранення отримав у Бахмуті Донецької області.

“Вибухом його сильно затиснуло в авто. Одну ногу відірвало одразу, інша була надламана, медику довелося її відрізати на місці”, – написали у командуванні.

Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити. protez foundation, вадим бурей, сша, військовий, протезуванняАвтомобіль після обстрілу / Фото зі сторінки ОК “Північ”

Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити. protez foundation, вадим бурей, сша, військовий, протезуванняВадим Бурей / Фото зі сторінки ОК “Північ”

Втратив ноги, але не віру: військовий отримав важке поранення у Бахмуті й заново вчиться ходити. protez foundation, вадим бурей, сша, військовий, протезуванняЗахисник перебуває на лікуванні / Фото зі сторінки ОК “Північ”

Може знову ходити

Наразі Бурей пережив 11 операцій. Він потрапив на протезування до США з Protez Foundation.

Коли вперше виправляєшся в повний зріст, такі емоції переживаєш, які словами неможливо описати. Ти не хочеш вже вертатися в візочок, ти попри біль хочеш ходити, ти хочеш ходити! Якби не сподівання на чудо, на вищу силу, то можна зійти з розуму, – сказав Вадим.

Ще один оборонець Бахмута отримає протезування

Роман Григорян у липні 2022 року втратив руку та ногу, коли перебував У Бахмуті. Його побратим Михайло Діанов, який захищав Маріуполь, передав зібрані 2 мільйони гривень.

“Завдяки вашій допомозі мені, Роману в ці дні в Міннеаполісі (США) ставлять якісні біонічні протези. На це я передав трохи більше, ніж 2 мільйонів гривень з ваших донатів. Якщо точно – 52 313 доларів”, – розповів Діанов.

Марія Масюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*