Занедбаний дитячий табір переобладнають на центр комплексної реабілітації інвалідів

Занедбаний дитячий табір переобладнають на центр комплексної реабілітації інвалідів. олександрія, дитячий табір, реконструкція, ремонт, інвалідність, sky, outdoor, building, window, demolition, apartment building, house. A large building

Занедбаний дитячий табір переобладнають на центр комплексної реабілітації інвалідів. олександрія, дитячий табір, реконструкція, ремонт, інвалідністьУ Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації інвалідів триває капітальний ремонт спального корпусу №3.

Трьохповерхова будівля розташована в Олександрії, що в Рівненському районі. Її збудували майже півстоліття тому. Раніше це був дитячий табір. А з вересня цього року тут активно працюють будівельники.

«На жаль, на Рівненщині з кожним роком людей з особливими потребами все більшає. Вони повинні почувати себе соціально захищеними. Ми капітально ремонтуємо центр. Тут вже демонтували старе шиферне покриття, прогнилі крокви та мурлати. Натомість, встановили дерев’яні конструкції та нове покриття з метало-черепиці. Тепер у приміщенні корпусу є система опалення, прокладена нова електропроводка та кабелі пожежної сигналізації. Окрім цього, частина цоколю утеплена пінопластом», – зазначає Віталій Ундір.

Нині особи з інвалідністю проживають у лікувальному корпусі, а після реконструкції перейдуть у новий, де планують створити 50 ліжко місць. Тут люди проживатимуть у більш комфортних умовах. Для безперешкодного доступу до приміщення встановлять два підйомники та пандус.

Як розповідає директор закладу Оксана Кравчук, центр ремонтують для осіб з інвалідністю І-ІІІ групи, які мешкають у Рівненській області.

«До нас направляють цих людей на реабілітацію. Протягом 30 днів пацієнтам надаються медичні послуги, забезпечується 4-х разове харчування. В лікувальному корпусі додатково встановлять ванни та облаштують фізкабінети», – розповідає Оксана Кравчук.

Сфера-ТВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*