Анжеліка Лабунська надала спортивну базу для тренування збірної команди по регбі на візках

1 08 2 909959665d5d 2. регбі на візках

1 08 2 909959665d5d 1У кожного з нас різні цінності, але з часом приходить розуміння того, що найбільшим багатством є здоров’я. На жаль, ніхто не застрахований від хвороб та нещасних випадків, після яких у людини розпочинається зовсім інше життя – життя, прикуте до інвалідного візка. І тут головне не замкнутися у собі, а знайти сили та мужність, щоб продовжувати вести активний спосіб життя, допомагаючи таким чином не лише собі, але й іншим людям, які потрапили у оттаке саме скрутне становище.

Вже на протязі кількох років у місті Бердичеві функціонує громадська організація інвалідів на візках «Стимул», завдяки зусиллям якої (при підтримці нашого народного депутата Анжеліки Лабунської) нещодавно вдалося відкрити у місті сучасний Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних». Під час відкриття була присутня велика кількість гостей, серед яких виявилася і збірна команда України по регбі на візках.

Команда складається з інвалідів-візочників, які незважаючи ні на що, продовжують займатися спортом та мають на своєму рахунку чисельні досягнення. Найближчим часом вони мають відвідати змагання у Польщі, але перед цим прагнуть краще підготуватися. На жаль, по області не так вже багато сучасних спортивних комплексів, які могли б задовольнити їх вимоги, а тому збірна команда України звернулася з проханням до депутата Верховної ради Анжеліки Лабунської з проханням забезпечити можливість для проведення тренувальних зборів.

Наш народний депутат ніколи не відмовляє тим, хто звертається до неї за допомогою, а тому надала у безкоштовне користування збірній команді України по регбі на візках приміщення Палацу спорту «Лав», де вони зможуть провести триденні тренувальні збори з 6 по 8 травня. Можливо це допоможе команді краще підготуватися до змагань у Польщі, і приїхати на Україну з перемогою – таку впевненість висловив помічник народного депутата Володимир Пономарчук, який від імені Анжеліки Лабунської привітав спортсменів з початком тренувальних зборів.

Денис Заремський

БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*