У Луцьку змагалися сильні духом

1 26 1 8714521 2. інваволинь

1 26 1 8714521 1У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України у Луцьку відбулися фізкультурно-оздоровчі змагання серед людей з особливими потребами «На крилах віри».

Учасниками змагань стали команди з Горохівського, Ратнівського районів, Ковеля та Луцька, члени Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Волинської обласної громадської організації «Інваволинь» та обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.

Хвилиною мовчання присутні пом’янули борців за волю та незалежність України, героїв Небесної сотні, бійців української армії, які загинули на сході України.

Заступник начальника ВОГО «Інваволинь» Василь Шевчук побажав присутнім міцного здоров’я, благополуччя, нових спортивних і життєвих перемог.

Своєю чергою, заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич привітала присутніх з Днем Прапора та прийдешнім Днем Незалежності України.

«Сьогоднішні змагання, які відбуваються в тривожній атмосфері, але в передчутті свята, є дуже знаменними. Коли з’являється зневіра, то, дивлячись на вас, хочеться сказати, що справді, з вірою, з гартом, з впевненістю треба починати завтрашній день. Від імені засновника фонду Ігоря Палиці дякую організаторам, які зуміли згуртуватися і докласти зусиль, аби продемонструвати велич власної віри і сили духу і показати, що такими повинні бути всі українці. Нехай відчуття перемоги буде з вами завжди. А благодійний фонд зі свого боку і надалі буде підтримувати такі заходи, які дозволяють нам бути поруч з вами у гарній атмосфері. Нехай сьогодні переможе велика віра в життя», – сказала Ірина Констанкевич.

Учасники фізкультурно-оздоровчих змагань боролися за першість у боччі, дартсі, кеглях, перегонах та естафетах на візках.

Отож, найкращою у боччі стала команда «Горохів-2». У змаганнях з дартсу перше місце серед жінок виборола Надія Смик-Коменда, серед чоловіків – Володимир Фінюк. З кеглями найкраще впоралися Аня Сучко та Дмитро Петровський. У перегонах на візках перше місце здобули Марина Мажула та Петро Літвінчук – серед жінок та чоловіків, відповідно. Переможцем у естафеті на візках стала команда Ковеля (Василь Мельничук, Валерій Литвинець). Усіх учасників змагань відзначили подарунками.

Голова ВОГО «Інваволинь» Валерій Бакаєвич розповів, що змагання проводяться п’ятий рік поспіль.

«Змагання назвали «На крилах віри», бо кожна людина повинна мати віру і надію. Такі заходи – потрібні, адже «в здоровому тілі – здоровий дух». Люди з особливими потребами повинні працювати над собою. Адже чим людина більше рухається, тим довше жити. Ми хотіли показати приклад сили волі здоровим людям. Дуже дякую за підтримку Департаменту соціальної політики, благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», який підтримав змагання, надав призи, благодійним фондам, які надають засоби реабілітації, церкві «Милосердя» та всім небайдужим людям», – сказав Валерій Бакаєвич.

І справді, оптимізму і позитиву цих особливих, але сильних духом людей, варто вчитися і нам, адже часто за щоденними клопотами забуваємо про те, яку цінність має кожен день, прожитий у здоров’ї та мирі.

Інформаційне агентство Волинські Новини +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*